В полі зору ‑ ситуація з поширенням covid – 19


Ситуацію з поширенням covid – 19 обговорили під час чергової апаратної наради за участю керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств. Аналіз ситуації озвучила головний лікар міської лікарні Тетяна Щаслива. Вона запевнила, що в наявності є різні вакцини і запросила до щеплень.
За минулий тиждень Центром ПМСД м.Новодністровськ було експрес-тестування було проведено 74-ом пацієнтам, у 8-ох підтвердилась наявність коронавірусу. Для обстеження методом ПЛР взято 12 зразків, 10 з них виявились позитивними. Всі виявлені covid-позитивні особи невакциновані. До Сокирянської лікарні проведено госпіталізацію двох пацієнтів з ускладненнями від корнавірусного захворювання. Їхній стан задовільний. Серед медичного персоналу захворівших немає.
Міський голова Наталя Цимбалюк зауважила, що ми продовжуємо залишатися в «зеленій» зоні епідемічної небезпеки, адже за словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, перехід у «жовту» наразі відтерміновується. Та все ж процес вакцинації необхідно рухати. Виконання поставлених на рівні держави умов щодо 80% щепленого персоналу освітніх закладів убезпечить від дистанційного навчання. На сьогоднішній день ситуація покращилася. В Новодністровській гімназії показник вакцинованих працівників становить уже 87,6%. В Новодністровському ЗЗСО ІІ – ІІІ ступенів – 82%. Але надзвичайно низьким залишається показник філії опорного закладу, тобто молодшої школи. Там вакцинувалися лише 36,6% працівників.
На нараді також обговорили низку інших актуальних для міста питань, міський голова видала ряд протокольних доручень.