Новодністровськ долучається до Міжнародної акції «Всесвітній день прибирання» («World Cleanup Day»)

Шановні новодністровці! Щороку у третю суботу вересня одночасно у 180-ти країнах світу проходить Міжнародна акція – «Всесвітній день прибирання» («World Cleanup Day»). Цьогоріч вона відбудеться в суботу 18 вересня. Україна вже вшосте бере участь в «World Cleanup Day».
Взявши за мету поліпшення екологічної ситуації, подальшого формування відповідальності громадян за чисте довкілля, активізації волонтерського руху, спільне прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Новодністровська міська рада долучається до щорічної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій.
На рівні корпоративної соціальної відповідальності до участі в акції запрошуються підприємства, установи та організації всіх форм власності, громадські об’єднання (гаражні, садові кооперативи і товариства) та пересічні громадяни.
Керівникам підприємств, установ, громадських формувань пропонується забезпечити організацію прибирання територій, якими користуються комерційні та некомерційні організації, комунальні установи, представництва державних органів.
Депутатам міської ради – мобілізувати на прибирання прибудинкових територій та мешканців житлових будинків своїх виборчих округів.
Координатор заходів – заступник міського голови Борис Петрик.
Транспортне забезпечення вивозу зібраних ТПВ – ДКП «Управління «Тепловодоканал» та ТОВ «Аванті+».
Враховуючи карантинні обмеження, групове прибирання здійснюватиметься з дотриманням соціальної дистанції та в захисних масках. За можливості з роздільним збором вторинної сировини.
Кампанія «Побачив? Прибери!», яка буде реалізована в рамках Міжнародної акції («World Cleanup Day») – це додаткова можливість привернути увагу суспільства до питань, пов’язаних з відходами, а також закликати людей до реальних дій. Тож сподіваємось на вашу участь у акції!
Організатор акції в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» за підтримки:
– Міністерства молоді та спорту України;
– Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України;
– Міністерства освіти і науки України;
– Міністерства розвитку громад та територій України;
– Міністерства соціальної політики України;
– обласних державних адміністрацій;
– органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Докладніше про акцію можна дізнатися на сайті: www.letsdoitukraine.org
та в соціальних мережах