В Новодністровську відзначили День фізичної культури та спорту


Новодністровці, які мають пряме чи навіть дотичне відношення до цієї надзвичайно важливої сфери життєдіяльності нашої громади, відзначили своє свято численними заходами – цікавими, емоційними, веселими і видовищними.
Більше 60-ти юних новодністровців віком від 4 до 14 років 10 вересня взяли участь у «Велостартах». Завдання – продемонструвати спритність і вміння керувати двоколісним транспортним засобом. У двох категоріях визначено переможців призових місць, їх нагороджено грамотами і кубками, всі інші учасники змагань отримали заохочувальні призи.
Дві команди відділення футболу ДЮСШ м.Новодністровськ 11 вересня зійшлися в товариській зустрічі – «Тірас» (тренер Шевчук В.Б.) та «Енергія» (тренер Олійник О.М.). Юнаки не стільки мірялись силами та вправністю, як готувалися до турніру, що відбувся 12 вересня в с.Грубна на запрошення місцевої футбольної команди. В гостях обидві наші команди були на висоті і забрали перше («Тірас») і друге («Енергія») місця на п’єдесталі пошани.
Також з нагоди Дня фізичної культури та спорту в ігровому залі спортивного комплексу пройшла товариська зустріч з баскетболу серед юнаків та дівчат, в якій зустрілися команда Новодністровської ДЮСШ (тренер Маркітан В.П.) з командою Сокирянської ДЮСШ (тренер Козловський О.)
А 12 вересня 2021 року відбулась відкрита першість Новодністровської ДЮСШ з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат. Участь у змаганнях взяли 30 спортсменів у чотирьох вікових категоріях. Володарі призових місць у кожній віковій групі нагороджені грамотами Новодністровської ДЮСШ. Призи переможці і тренери отримали від ТОВ «Будмонтажсервіс-1».
В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту міську молодь запросили до спільного перегляду захоплюючого фільму про формування колективної мети та командного духу «Стрибок угору».
Організацію та проведення заходів забезпечили спеціалісти відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради, працівники Новодністровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», колектив Новодністровської ДЮСШ, волонтери, спонсори, прихильники спорту.

Офіційні урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту пройшли безпосередньо біля осередку спортивного життя міста – спорткомплексу. Крім учасників культурно-розважальної програми, присутніх привітали міський голова Наталя Цимбалюк, представники депутатського корпусу і виконавчих органів міської ради. І відзначили найуспішніших та найактивніших.
Стипендію міського голови м.Новодністровськ у галузі «Фізична культура і спорт» призначено Ростиславу Амброзяку, Дмитру Петращуку, Володимиру Нараєвському, Ярославу Магденку. 
Поповнилась когорта розрядників. За результатами офіційних змагань Управління молоді та спорту Чернівецької ОДА почесне звання «кандидат у майстри спорту» присвоїло Ярославу Колясці і Володимиру Нараєвському. Також І спортивний розряд уже мають Ростислав Амброзяк, Дмитро Петращук, Даніїл Гончарук і Ярослав Магденко.
Почесними грамотами Новодністровської міської ради нагороджено:
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту:
 Тетяну Зубець, начальника відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради;
 Яну Шевчук, головного спеціаліста відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради;
 Віталія Маркітана, директора КУ Новодністровська ДЮСШ;
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю в галузі «Фізична культура»:
 Олену Шмакову, головного бухгалтера відділу молоді та спорту Новодністровсько міської ради;
 Оксану Куліш, заступника з навчально-тренувальної роботи КУ Новодністровської ДЮСШ;
За високий професіоналізм, сумлінну, багаторічну, плідну працю, якісну підготовку переможців та призерів Чемпіонату України та Зональних змагань командного Чемпіонату України серед ДЮСШ з веслування на байдарках і каное в 2021 році:
 Сергія Осипенка, тренера-викладача з веслування на байдарках і каное КУ Новодністровська ДЮСШ;
За високий професіоналізм, сумлінну, плідну працю, якісну підготовку переможців Дністровського району з футболу серед юнаків 2008-2009р.н., виховання переможців Всеукраїнського футбольного Турніру «Sataniv summer cup 2021» серед юнаків 2010-2011р.н.:
 Василя Шевчука, тренера-викладача з футболу КУ Новодністровська ДЮСШ;
За високий професіоналізм, перемогу в Кубку Дністровського району з футболу серед юнаків:
 Збірну команду «Тірас» юнаків 2008-2009р.н. з футболу КУ Новодністровська ДЮСШ;
За високий професіоналізм, перемогу у Всеукраїнському футбольному Турнірі «Sataniv summer cup 2021» з футболу серед юнаків:
 Збірну команду «Тірас» юнаків 2010-2011р.н. з футболу КУ Новодністровська ДЮСШ;
За систематичну матеріальну підтримку спортивних заходів, що проводяться в місті, активну громадську позицію, особистий вклад у розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя:
 Вадима Бойчука і Сергія Бойчука.
Грамотами відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради відзначено:
 Наталію Мельник, заступника директора КУ Новодністровська ДЮСШ з господарської частини;
 Світлану Козловську, тренера-викладача з художньої гімнастики КУ Новодністровська ДЮСШ;
 Павла Причишина тренера-викладача з вільної боротьби КУ Новодністровська ДЮСШ;
 Наталю Лінник, тренера-викладача з художньої гімнастики,
 Олену Осипенко, тренера-викладача з веслування на байдарках і каное;
 Колектив технічного персоналу КУ Новодністровська ДЮСШ,
 Футбольну команду «Тірас» (дорослі) (тренер Василь Шевчук);
 Команду з волейболу «Новодністровськ» (тренер Богдан Андронік);
 Шаховий клуб (керівник Михайло Васютинський)
 Пауерліфтерів: Ярослава Дуная, Сергія Петращука, Людмилу Шокостюк, Олександра Сайляка, Павла Блиська.
 Учасників Фізкультурно-спортивного клубу «Новодністровськ»: Олександра Хоменка, Артема Хміля, Святослава Захарчука, Арсена Худиківського, Нікіту Трегуба.
 За допомогу в організації і проведенні спортивно-масових заходів, популяризацію здорового способу життя Подяки відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради вручено:
Юрію Петрику, Миколі Юрчаку, Олегу Боднарчуку, Георгію Карпу, Марині Цибульській.
 Такими ж подяками відзначено ветеранів спорту – Віктора Баланюка, Євгена Аніщенка, Анатолія Кондратюка, Григорія Бицюка.