Поставлено завдання збільшити кількість альтернативних джерел водопостачання


В тому, що водопостачання міста надзвичайно важливе всі ми переконалися наприкінці минулого тижня, коли через необхідність проведення робіт із реконструкції міського колектора мережу було перекрито. Міською владою із ситуації зроблено висновок про необхідність збільшення кількості джерел альтернативного водопостачання, якими зможуть користуватися мешканці під час аварійних чи планових відключень централізованої системи.
Обстеження наявних на території міста криниць було зроблене ще навесні. Не у всіх ниє є вода. До окремих обмежений доступ. Не кожен колодязь має технічний паспорт та висновок щодо якості води. Інша категорія – бювети. Більше 15-ти років тому три свердловини пробурили провідні на той час будівельні організації, що працювали на спорудженні Дністровської ГАЕС, як подарунок для міста. Але логічного завершення процедури не було, тож запрацював лише один із трьох бюветів. Два інших дотер законсервовані.
17 вересня міський голова Наталя Цимбалюк ініціювала робочу зустріч для обговорення питання альтернативного водопостачання міста. До розмови запрошено начальника відділу інвестицій та євроінтеграції Христину Філімонюк, начальник ДКП «Управління «Тепловодоканал» Ігоря Цибульського, керуючого справами виконавчого комітету Надію Бойчук та приватного підприємця, що має досвід у бурінні свердловин, Володимира Файдена.
Нам необхідно зробити на території міста ще два повноцінні бювети з питною водою та розконсервувати наявні свердловини, провести аналіз води, паспортизувати та оснастити їх необхідним обладнанням, таке завдання поставила міський голова.
В ході зустрічі обговорили було визначено першочергові кроки та обумовлено дорожню карту реалізації поставленої задачі.