Рубрика “Штрихи тижня”

В ході традиційних понеділкових апаратних нарад при міському голові за участю начальників відділів, управлінь, служб міської ради і керівників комунальних підприємств обговорюються проблемні для міста питання і здійснюється колегіальний пошук їх рішень. Актуальності останнім часом набула тема запобігання поширенню коронавірусного захворювання та рівень вакцинації. Особлива увага звертається на працюючих осіб, які за посадовими обов’язками повинні контактувати з певними групами людей.

Реконструкція міського каналізаційного колектора наближається до завершення. З метою збереження цілісності дорожнього полотна наприкінці минулого тижня роботи проводились методом проколу на глибині 7 метрів, що підвищило рівень складності робіт. Наразі цей етап завершений, попереду заходи з благоустрою, рух транспорту на ділянці, де проводилась реконструкція, відновлено.

Відбулися чергове (8 вересня) та позачергове (14 вересня) засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради, в ході яких прийнято низку важливих для громади рішень. Зокрема, скориговано тарифи на комунальні послуги в будинку №13С, погоджено акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню чи омолодженню, затверджено мережу класів і груп в закладах освіти міста, ухвалено звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств та спрогнозовано бюджет Новодністровської ТГ на 2022-2024 роки

.

8 вересня в місті проводилось комісійне обстеження об’єктів соціально-побутового призначення на їх доступність для маломобільних груп населення. До складу комісії увійшли спеціалісти виконавчих органів, депутати виконавчого комітету міської ради та громадськість. Експериментальним шляхом визначено, що більшість громадських будівель не пристосовані для людей з інвалідністю, а ті, що мають натяк на елементи доступності, не завжди відповідають нормам ДБН. За результатами обстеження вирішено вжити заходів для підвищення рівня інклюзивності будівель та споруд міста.

У зв’язку із прогнозами експертів щодо переходу України у «жовту» зону епідемічної небезпеки та анонсом МОЗу нових правил карантину, Новодністровською міською радою вжито заходи щодо збільшення кількості охоплених щепленням працівників закладів освіти. Зокрема, 10 вересня відбулася тематична нарада при міському голові за участю керівників освітніх закладів, проводились також відкриті зустрічі в колективах, де проводилась роз’яснювальна робота.

Масовими заходами, участь у яких взяли спортсмени та уболівальники, у Новодністровську відзначили День фізичної культури та спорту, який в Україні святкується щороку у другу суботу вересня. Змагання з футболу, баскетболу, веслування, велоспорту і спільний перегляд тематичної кінострічки зайшли своїх прихильників. Під час офіційних урочистостей відзнаками міської ради, відділу молоді та спорту і Новодністровської ДЮСШ були удостоєні спортсмени та працівники галузі.

З метою забезпечення доступності до послуг КНП «Новодністровська поліклініка» для маломобільних груп населення біля будівлі розпочато влаштування пандусу. Він складатиметься з двох частин: перша частина з центральної алеї на територію закладу і друга – до, власне, приміщення. Замовник робіт – Новодністровська міська рада. Джерело фінансування – «соціальні» кошти, що надходять від ПрАТ «Укргідроенерго». Виконавець робіт – переможець тендеру за спрощеною процедурою ФОП Кришмару В.М.

На ділянці дороги між житловими мікрорайонами Діброва і Сонячний біля поліклініки усунуто недоліки проведених робіт із заміни дорожнього покриття. Незабаром буде нанесено розмітку.

Робочий тиждень для працівників виконавчих органів завершився організованим прибиранням зони відпочинку на березі Дністра. Таким чином Новодністровська міська рада вперше взяла участь у Міжнародній акції «Всесвітній день прибирання» («World Cleanup Day»), до якої вже вшосте долучається Україна. Звернення із закликом прибрати від сміття території підприємств, установ та організацій міста було також направлено усім керівникам.