Епідеміологічна ситуація – на контролі міської влади

Через виявлений в учнів Новодністровської гімназії вірус covid – 19 два класи цього закладу (шостий і одинадцятий) відправлені на самоізоляцію, навчання проводиться дистанційно. Батькам інших учнів цих класів рекомендовано зробити тести для визначення цілісної епідемічної ситуації.
Разом з тим відзначається низька явка учнів. В ОЗЗСО «Новодністровська гімназія”, наприклад, відсутні 27,8% учнів (класи, що навчаються дистанційно, не враховані). Таку інформацію надала на черговій апаратній нараді при міському голові 20 вересня начальник відділу гуманітарної політики міської ради Людмила Пастушок.
Головний лікар КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяна Щаслива підтвердила, що відзначається збільшення кількості звернень до закладу неповнолітніх новодністровців з ГРВІ та признаками ротавірусної інфекції.
Також вона повідомила, що загалом по Новодністровській ТГ за минулий тиждень зроблено 83 експрес-тести на визначення наявності коронавірусу, 12 з яких виявились позитивними. Методом ПЛР проведено обстеження 12-ох осіб, наявність covid – 19 підтверджено у 9-ох. 35 новодністровців з ускладненнями від коронавірусного захворювання лікуються амбулаторно (денний стаціонар Центру ПМСД м.Новодністровськ), троє пацієнтів з нашого міста перебувають в інфекційному відділенні Сокирянської лікарні. Транспортування хворих здійснює екстрена медична допомога у складних випадках (низький рівень сатурації, наявність супутніх захворювань). Наразі інфекційне відділення заповнене.
Станом на 20 вересня Центром ПМСД зроблено 2 671 щеплення, за останній тиждень вакцинацію пройшли ще 16 працівників закладів освіти міста. В цілому щеплення отримали: 80,4% працівників ОЗЗСО «Новодністровська гімназія; 81,1% ЗЗСО ІІ-ІІІст.; 47,2% ДНЗ «Радість»; 26,6% ДНЗ «Ромашка»; 75% будинку дитячої творчості.
Під час наради були обговорені інші актуальні для міста питання: хід робіт з реконструкції об’єктів соціальної сфери (пандус до поліклініки, вентиляція в спорткомплексі, каналізаційний колектор), перебіг тендерних процедур, облаштування приміщень Центру соціальних послуг, план заходів з відзначення найближчих професійних свят і пам’ятних дат та ін.