Увага! До участі в конкурсі запрошується молодь!


Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Моторного транспортного страхового бюро України проводить VI Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна», спрямований на:
висвітлення проблематики, пов’язаної з безпекою життєдіяльності, широке інформування населення, в першу чергу молоді, щодо основних складових безпеки життя, оприлюднення реальних проблем на місцях та поширення цієї інформації з метою подальшого поліпшення ситуації, пропаганди соціальної відповідальності молоді;
• привернення уваги до проблематики дорожньо-транспортного травматизму серед молоді, дитячого булінгу, насильства, жорстокості та їхніх наслідків, рівних прав та можливостей доступу дітей до освіти, поведінки у разі надзвичайних ситуацій, екологічної безпеки тощо; використання творчого підходу для розуміння та подолання молоддю цих проблем.
• створення соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей».
Учасниками конкурсу можуть стати учні та вихованці закладів освіти. Без вікових обмежень. Учасникам віком до 14 років необхідна згода батьків або опікунів. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.
Теми робіт:
фото
1) Молодь за безпеку дорожнього руху (фото) ;
2) Популяризація носіння світлоповертальних елементів (фото);
3) Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти (фото);
4) Безбар’єрне освітнє середовище (фото);
5) Захист екології та природніх ресурсів (фото);
6) Безпека життєдіяльності (фото) – вільна інтерпретація теми соціальної важливості дотримання правил безпечної поведінки суспільством.
відео
1) Молодь за безпеку дорожнього руху (відео) ;
2) Популяризація носіння світлоповертальних елементів (відео);
3) Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти (відео);
4) Безбар’єрне освітнє середовище (відео);
5) Захист екології та природніх ресурсів (відео);
6) Безпека життєдіяльності (відео) – вільна інтерпретація теми соціальної важливості дотримання правил безпечної поведінки суспільством.

Детальніше за посиланням: https://dopomogadtp.com/ua/vseukrainskyj-konkurs-foto-ta-videorobit-bezpechna-kraina-2021/?fbclid=IwAR2JS020nKWkFddhzJSQ9b2Jd7T3K8Tlp1-x7w_lioC45ykMbuPjiu-XmFw