Реабілітація застрахованих осіб після хвороб і травм, зокрема на COVID-19

Реабілітація застрахованих осіб після хвороб і травм, зокрема на COVID-19.
Право на проходження курсу реабілітації на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду має кожна працевлаштована особа за наявності медичних показів.
Фонд соціального страхування України фінансує медичну реабілітацію за такими профілями:
– нейрореабілітація;
– м’язово-скелетна реабілітація;
– кардіо-пульмонарна реабілітація;
– медико-психологічна реабілітація учасників АТО;
– реабілітація після оперативних втручань на органах зору;
– реабілітація при порушенні перебігу вагітності;
– інша (соматична) реабілітація (після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах).
Якщо внаслідок захворювання на коронавірусну хворобу виникло ускладнення за одним або декількома з наведених профілів, Фонд оплатить курс лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.
Підставою для направлення на відновне лікування є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я. Пацієнти направляються на реабілітацію після закінчення гострого періоду захворювання та за наявності медичних показань.
Отримати консультацію та більш детальні роз’яснення можна:
– для страхувальників Сокирянського району та міста Новодністровськ за телефоном (03739)2-27-60 або за адресою: м. Сокиряни, вул. Центральна, буд.62 (Сокирянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області).
В.о. начальника відділення О.Яблочнікова