Дорогі новодністровці та гості міста!

Запрошуємо на урочистості, присвячені до Дня захисників та захисниць України і Дня українського козацтва. Заходи проводяться з метою вшанування мужності та героїзму оборонців незалежності і територіальної цілісності України, популяризації військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості.
Урочистості відбудуться 13 жовтня о 15:00 год. у сквері Т.Г.Шевченка (з покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзареві). По їх завершенню учасники заходу підуть до меморіальної дошки наших земляків, учасників АТО Сергія Корнецького та Іллі Василаша, яка встановлена на будівлі Буковинського ліцею-інтернату, щоб вшанувати пам’ять героїв покладанням квітів.
У разі погіршення погодних умов, заходи відбудуться у залі засідань Новодністровської міської ради.