Дорога новодністровська громадо!

14 жовтня Україна відзначає потрійне свято — День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова з прадавніх часів оберігала тих, хто стояв на боронив українську землю від злостивих посягань.
Вдячність до воїнів-захисників і захисниць особливо гостро стала відчутною під час російської агресії. У важкий для країни час наш народ вкотре довів, що звитяга вільних і мужніх козаків надихає сучасників. Тисячі людей живим щитом стали між ворожою силою на Сході та мирною Україною. Багато хто з них, на жаль, віддав за нашу свободу своє життя.
14 жовтня є особливим і для тих, хто зі зброєю в руках сьогодні боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв проявляє любов до Вітчизни та до батьківської хати. Це одвічно священне почуття ні за яких обставин не може бути знеціненим.
Дорогі захисники і захисниці України! Щиро дякуємо вам за внутрішню силу, міць і невтомне бажання берегти нашу державу! Знаючи про сміливість ваших подвигів і рішень, ми почуваємося в безпеці та без зайвих страхів можемо виконувати свою роботу. Міцного вам здоров’я, сили духу і мужності. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.
Героям Слава!
Міський голова Наталя Цимбалюк