Рубрика “Штрихи тижня”

13 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Крім запланованих порядком денним питань, члени виконкому обговорили актуальні для міста проблеми щодо ситуації з поширенням covid і початком опалювального сезону. Начальник Новодністровської ДПІ Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Алла Заришняк повідомила присутніх щодо особливостей добровільного одноразового декларування активів громадянами.

За програмою «Нова українська школа» ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» отримала меблі для облаштування кабінетів музики і психолога та класних кімнат філії (молодшої школи) на загальну суму 108 тисяч гривень. Співфінансування міського бюджету становить 10%.

13 жовтня у Новодністровську з робочим візитом побували заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Іван Гринюк та начальник відділу ДРАЦС Чернівецької області Аліна Корчак для вирішення питання надання послуг реєстрації актів цивільного стану безпосередньо у Новодністровську.

За кошти освітньої субвенції міською радою придбано 3 персональні комп’ютери та 12 ноутбуків, які використовуватимуться учнями і педагогами гімназії. Таким чином на покращення матеріальної бази закладу використано 460 тисяч гривень. Також відділ гуманітарної політики повідомляє про стовідсоткове надходження обладнання та спортінвентарю для усіх загальноосвітніх закладів на загальну суму 106 тисяч гривень.

В Новодністровській дитячо-юнацькій спортивній школі відкрито ще одне відділення. Хлопчики та дівчата віком від 8 до 16 років з 1 жовтня отримали можливість займатися волейболом. Секцію відкрили відповідно до рішення міської ради, яке було прийняте у серпня.

На території Новодністровської ТГ продовжує роботу група з перевірки легалізації найманої праці та мінімізації заробітної плати на території. В результаті 7 жовтня рейду проінспектовано 10 суб’єктів підприємницької діяльності. Виявлено порушення – особа працювала без офіційних на те підстав. Власнику закладу надано час на виправлення ситуації.

Благодійність. Працівники відділення соціальної роботи в громаді ЦНСП та служба у справах дітей міської ради дякують благодійнику, який передав їм в якості подарунка ноутбук. Ґаджет уже знайшов свого нового господаря, ним виявився хлопець, що проживає в сім’ї пільгової категорії. Дарувальник побажав залишитись анонімом.

Також служба у справах дітей роздала своїм підопічним 50 квитків-запрошень на атракціони, які розважали новодністровську дітвору минулими вихідними. Безкоштовні квитки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які виховуються у сім’ях, що потрапили у складні життєві обставини, передали організатори атракціонів.

Завершальні в цьому сезоні змагання з веслування на байдарках і каное «Осінній приз» відбулися у Вінниці 2 жовтня. Участь у змаганнях взяли збірні команди з різних областей України, всього близько 150 спортсменів. В їх числі 17 вихованців КУ Новодністровська ДЮСШ, представляли Чернівеччину. В загальній кількості на різних дистанціях і у різних вікових групах наші веслувальники вибороли 3 призові місця.