Опалювальний сезон на старті

Відповідно до розпорядження Новодністровського міського голови за №284-р від 19 жовтня, опалювальний сезон в закладах освіти, охорони здоров’я, культури та установах Новодністровської міської територіальної громади розпочинається з 25 жовтня. Температурний режим буде забезпечено відповідно до санітарних норм. Цим же розпорядженням керівників закладів та установ зобов’язано контролювати раціональність використання теплоносія і не допускати понадлімітне споживання електричної енергії.
Адміністрація ДКП «Управління «Тепловодоканал», у свою чергу, інформує про готовність до надання послуг: договори на постачання газу укладені, технічні випробування мережі проведено, пробний запуск котельні відбувся.
Також в процесі підготовки до початку опалювального сезону здійснено заміну несправних батарей опалення в дошкільних навчальних закладах «Радість» і «Ромашка» в кількості 50 штук. Заміна приладів відбулася за ініціативою керівників закладів, з підтримкою Новодністровської міської ради силами працівників Управління «Тепловодоканал» і відділу гуманітарної політики.