Основні акценти щотижневої апаратної наради

За повідомленням головного лікаря КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяни Щасливої епідеміологічна ситуація за минулий тиждень характеризується такими показниками:
*з 78 відібраних мазків захворювання на covid – 19 методом ПЛР виявлено у 35-ох осіб, одна з яких дитина;
*346 осіб отримали щеплення, з них 116 – першою дозою, 230 – другою дозою вакцини. Всього вакциновано 5 524 осіб;
*13 осіб з коронавірусним захворюванням госпіталізовано до Сокирянської лікарні (всі хворі нещеплені);
*один летальний випадок;
*на амбулаторному лікуванні в КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» перебуває 65 пацієнтів, 35 з яких розпочали лікування минулого тижня.
Таку інформацію головний лікар надала в ході щотижневої апаратної наради при міському голові. Т.І.Щаслива також повідомила, що спостерігається тенденція відмов від другої дози вакцини. Тобто люди, отримавши довідку про отримання першої вакцини, не завершують процедуру. Але це не захистить людину від небезпечного захворювання – зазначила Тетяна Іванівна.
На нараді також обговорили фінансову ситуацію, стан наповнення бюджету та визначити пріоритети використання коштів. Першочергові, за наполяганням міського голови Наталі Цимбалюк, – виплата заробітної плати, частково – енергоносії та забезпечення найбільш важливих соціальних гарантій.
Начальник УТВК Ігор Цибульський поінформував про виникнення аварійних ситуацій в мережі водопостачання через її зношеність. Також повідомив про підготовку документів для отримання державної субвенції на різницю в тарифах на водопостачання та водовідведення за минулі роки.
На функціонування КНП «Новодністровська поліклініка» критично не вистачає коштів від НСЗУ, через що підприємство майже на 40% дофінансовується з міського бюджету. «Це значні видатки, яких в міській казні просто немає. Ми також ні в якому разі не допустимо закриття поліклініки. Тож нам необхідно досконало вивчити ситуацію і прийняти стратегічне рішення», зазначила міський голова Наталя Цимбалюк. З цього приводу було призначено нараду, участь у якій взяли керівники, голови профспілок та бухгалтери і економісти закладів охорони здоров’я.
Начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок повідомила про зростання відвідування учнів у навчальних (87%) та вихованців у дошкільних закладах (70%). Також запевнила, що температурний режим у приміщеннях відповідає санітарним нормам.
Про заплановані спортивні заходи поінформувала присутніх головний спеціаліст відділу молоді та спорту Яна Шевчук.