25 листопада стартує щорічна Всеукраїнська кампанія “16 днів проти насильства”


Проте, не тільки у ці дні потрібно говорити про насильство. Часто люди, які зазнають насильства, хочуть переконати себе в тому, що з ними нічого лихого не відбувається, або що це не так погано, або що це не повториться. Заперечуючи факт насильства, можна жити роками або все життя, адже насильство зазвичай не припиняється, а посилюється. Ось чому найбільшою помилкою тут буде терпіти знущання й не звертатись по допомогу.
На сьогоднішній день в Новодністровській територіальній громаді функціонує Мобільна бригада соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, яка працює з кривдником та постраждалою особою. Також підходить до завершення облаштування Кризової кімнати для тимчасового перебування постраждалих осіб.
В Україні за телефонним номером 15-47 цілодобово працює урядова «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей. Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – безкоштовні, анонімні та конфіденційні.

https://richutim2021.rozirvykolo.org/

РІЧ У ТІМ
Це виставка, яка присвячена проблемі домашнього насильства у будь-якому його прояві
Мета виставки – вкотре привернути увагу населення до такого жахливого явища як насильство. Ця проблема часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі і не помічають.