29 листопада. Апаратна нарада

Впродовж минулого тижня епідемічна ситуація на території Новодністровської ТГ стабілізувалася, про що свідчать статистичні показники, доповіла на черговій апаратній нараді головний лікар Центру ПМСД Тетяна Щаслива. З 56-ти відібраних мазків методом ПЛР підтверджено наявність covid – 19 у 21-го пацієнта. Майже всі вони лікуються амбулаторно. Всього в денному стаціонарі отримують послуги 50 осіб з легким перебігом захворювання. Госпіталізовано 7 чоловік з ускладненнями. Але, на жаль, є три летальні випадки. Також за минулий тиждень зроблено 437 щеплень, 147 з яких – першою дозою. Наразі в арсеналі наших медиків є такі вакцини, як модерна, коронавак, пфайзер. Також Тетяна Іванівна попередила про зростання ГРВІ, особливо серед дітей.
Начальний відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок повідомила, що відвідуваність учнями навчальних закладів залишається на рівні 75 – 90%, в дошкільних закладах явка дещо нижча – 60 – 70%. Людмила Леонідівна також поінформувала про перебіг тендерних процедур та процес реконструкції першого поверху Новодністровської гімназії, де за програмою «Спроможна школа» осучаснюються приміщення холу і харчоблоку.
Про блискучу перемогу ФК «Тірас» у турнірі з футзалу «Кубок мера», який пройшов у суботу 27 листопада, повідомила головний спеціаліст відділу молоді та спорту Яна Шевчук. І проанонсувала наступні спортивні події.
Начальник ДКП «Управління «Тепловодоканал» Ігор Цибульський попередив про наміри проведення планових робіт з ремонту мережі водопостачання у вівторок 30 листопада, у зв’язку з чим буде водопостачання міста буде припинене.
Про заходи із впорядкування рекламних банерів доповіла начальник відділу архітектури Анна Скиба. Заступник міського голови Борис Петрик запевнив, що місто готове до зими і попросив керівників бюджетних закладів подбати про запас піску чи інших матеріалів для посипання. З проханням економити енергоносії, особливо електроенергію, звернулася до присутніх начальник обліку та звітності Альона Кремінська. Начальник фінансового управління Валентина Ферсанова надала інформацію щодо надходжень до бюджету і наголосила на необхідності використання коштів розпорядниками у межах визначених асигнувань.
На нараді також обговорили підготовку до новорічно-різдвяних свят.