Шановні новодністровці!

Реагуючи на звернення громадян та на виконання припису ДСНС, 2 по 22 грудня 2021 року управитель багатоквартирних будинків (ТОВ «Аванті+») спільно із представниками міської ради (інспектор з благоустрою) та підприємств, які надають послуги з теле-, радіо- та інтернетзв’язку, проводитимуть обстеження технічного стану телекомунікаційних та електричних мереж, що розташовані у кабельних каналах житлових будинків. У разі виявлення порушень вимог чинного законодавства у сфері техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту, наявність яких може призвести до виникнення пожежі, чи іншої надзвичайної ситуації та створює реальну загрозу життю та здоров’ю мешканців житлових будинків, надання телекомунікаційних послуг буде припинено до моменту усунення несправностей власниками мереж. Графік обстеження будинків:
ДОДАЄТЬСЯ Графік – провайдери