Перша у 2022 році апаратна нарада

під головуванням міського голови Наталі Цимбалюк за участю начальників управлінь, відділів, служб і комунальних підприємств відбулася в понеділок 10 січня. В процесі роботи були обговорені всі актуальні питання життєдіяльності громади.
Ситуацію з поширенням коронавірусного захворювання covid – 19 головний лікар КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяна Щаслива охарактеризувала як стабільну на даний час, зростання прогнозується приблизно через два тижні, як результат міграційний процесів під час свят. З 44-ох відібраних аналізів для тестування методом ПЛР позитивними виявились 17. За два останні тижні були госпіталізовані 4 людини, 19 пацієнтів лікуються амбулаторно. Було зроблено ще 188 щеплень, троє осіб вже отримали третє щеплення (бустерна доза). Поширення ГРВІ теж носить стабільний характер, зафіксовано 99 випадків. Також Тетяна Іванівна повідомила про завершення реконструкції приміщень денного стаціонару, який розташувався на першому поверсі будівлі. На черзі – генеральне прибирання та придбання нових меблів.
Навчальний процес у школах і дошкільних закладах розпочався у звичному режимі, захворівших дітей від 6 до 12 відсотків (в залежності від закладу) – інформувала начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок. Міський голова Наталя Цимбалюк попросила нагадати вихователям ДНЗ, щоб вони повідомляли про дітей з малозабезпечених сімей, які з різних причин не можуть це офіційно оформити. Таким вихованцям за рішенням виконкому можуть надаватися пільги на батьківську плату (за харчування в дитсадках). Людмила Леонідівна також повідомила, що реконструкція приміщень холу (гімназія) та актової зали (ЗЗСО ІІ – ІІІ ст.) наближається до завершення.
Міський голова Наталя Цимбалюк звернула увагу на недоліки в роботі закладу торгівлі, який нещодавно відкрився. Дала відповідні протокольні доручення інспектору з благоустрою та начальнику відділу економіки та управління комунальним майном щодо їх усунення. Також вона нагадала про необхідність формування у складі ДКП «УТВК» бригади озеленювачів.
Начальник відділу культури Марина Довбенко запевнила, що свята, які минули, пройшли успішно і цікаво, наразі триває підготовка до Маланки. А начальник служби у справах дітей Анастасія Бортнік поінформувала про участь представників ювенальної поліції у відзначенні новорічних та різдвяних свят дітьми з сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Начальник відділу з питань кадрової роботи нагадала присутнім про необхідність пред’явлення сертифікатів про вакцинацію і попередила про недопуск до роботи тих працівників, які щеплення не отримали.